Про компанію

ТОВ “ТРАНСПОРТНА КОМПАНІЯ “ПРОФЛОДЖИСТІК” – транспортно-логістична компанія, з власним парком вагонів-цистерн і напіввагонів, яка була створена на початку 2020 року для комплексного обслуговування вантажів в експортних, імпортних і міжнародних напрямках до країн СНД та Балтії.

ТОВ “ТРАНСПОРТНА КОМПАНІЯ “ПРОФЛОДЖИСТІК” позиціонує себе як одна з найбільш динамічно розвиваючих компаній в області транспортно-логістичних послуг в Україні, що надає послуги з організації залізничних перевезень та надає в оренду власний рухомий склад вагонів. Ми забезпечуємо повний комплекс послуг з перевезення вантажів залізничним транспортом (імпорт / експорт / транзит) на будь-які відстані по території України, СНД і Балтії. Наша компанія підтримує тісні партнерські відносини з АТ «Укрзалізниця», є активним користувачем інфраструктури АТ «Укрзалізниця», ремонтних депо, Центру Транспортної Логістики, Єдиного Розрахункового Центру перевезень, філій АТ «Укрзалізниця». Серед клієнтів і партнерів нашої Компанії – українські підприємства-вантажовідправники, залізничні оператори, АТ «Укрзалізниця», власники вагонів, компанії з країн СНД і Балтії, вагонобудівні заводи.

ТОВ «ТК «ПРОФЛОДЖИСТІК» надає послуги клієнтам на найвищому організаційному рівні, через розширення парку власного рухомого складу, застосування інноваційних методів при організації перевезень, модернізації рухомого складу, контейнеризації, використання спеціальних видів вагонів для найбільш повного задоволення потреб клієнтів. Сьогодні ТОВ «ТК «ПРОФЛОДЖИСТІК» працює з майже сотнею контрагентів.

Ми надаємо вагони з нашого парку, забезпечуємо оформлення всієї необхідної документації, завантаження і вивантаження, сертифікація та інші додаткові послуги. Ми спеціалізуємося на перевезеннях в’язких нафтопродуктів з усіх регіонів України, СНД і Балтії. Перевезення здійснюються власними вагонами парку.

У власності ТОВ «ТК «ПРОФЛОДЖИСТІК» знаходиться значний залізничний вантажний рухомий склад (напіввагони і вагони-цистерни), який успішно використовується нашими партнерами для перевезення в’язких нафтопродуктів.

 

НАШІ ПЕРЕВАГИ

– наявність власного рухомого складу;

– компетентність наших співробітників;

– успішна взаємодія з адміністраціями залізниць України, країн СНД і Балтії;

– гнучкість і коректність в роботі з клієнтами.

 

НАША МЕТА

– бути ефективним оператором на ринку залізничних комерційних перевезень та надавати належні і своєчасні послуги клієнтам компанії;

– мати довгострокову позитивну історію взаємин з клієнтами;

– нести відповідальність за бізнес-результат компанії, виконувати прийняті на себе зобов’язання.